O firmie

IT

Sands Service & Support Sp z o.o. - co nas wyróżnia:

1. Podejmiemy każde wyzwanie
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. 18 lat doświadczenia w branży IT pomaga nam realizować bardzo szeroko rozumiane projekty informatyczne powiązane ze sobą takimi elementami jak: oprogramowanie, sprzęt, zasoby ludzkie czy przetwarzanie danych.

2. Mamy doskonałych specjalistów
Nasz zespół tworzy grono doświadczonych specjalistów mających za sobą wiele udanych projektów z zakresu informatyki i automatyki.

3. Świadczymy fachową obsługę każdego zgłoszenia
Korzystamy z nowoczesnych narzędzi IT, działamy elastycznie i kompleksowo, każde zgłoszenie od Klienta traktujemy priorytetowo

4. Zapewniamy pełną poufność firmowych danych
Nasz zespół wdraża, rozwija i obsługuje wiele systemów IT, a bezpieczeństwo danych zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Dla nas twój biznes powinien się rozwijać w pełni bezpiecznie i bezproblemowo dzięki naszym kompetencjom i doświadczeniu.

 

Nasze usługi
oferta1
Migracje i relokacje infrastruktury informatycznej
Zakres usług proponowanych przez SANDS jest niezmiernie szeroki, od projektowania sieci komputerowych i samej instalacji po całościowe opracowanie, wdrożenie i obsługę kompletnych systemów informatycznych, prowadzenie i nadzór nad projektami z zakresu informatyki.
oferta1
Kompleksowe prowadzenie projektów informatycznych
Oferujemy usługi wdrożeń gotowych jak i autorskich rozwiązań informatycznych.
outsourcing
Serwis i wsparcie informatyczne
Nieprzerwany rozwój, dostęp do najnowocześniejszych strategii IT i to wszystko przy zachowaniu najniższych kosztów operacyjnych. Zagwarantuj swojej firmie długoterminowy outsourcing IT.
outsourcing
Wdrożenia i outsorcing usług informatycznych
Serwisujemy sprzętu serwerowego DELL, LENOVO, HPE oraz serwisujemy laptopy firm Lenovo i HPE dla firm.
cisco
citrix
ekahau
ibm
intel
lenovo
hp