Sands Service & Support jako spółka istniejemy na rynku od 2003 roku. 

Dostarczamy kompleksowych rozwiązań informatycznych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. 

Stale poszerzamy swoją ofertę dotyczącą dostaw sprzętu i usług IT.

Swoją wiedzę i doświadczenie opieramy na praktyce niezbędnej w branży teleinformatycznej.

Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie infrastruktury teleinformatycznej, które doskonale odzwierciedla liczba klientów, z którą współpracujemy od wielu lat. 

Obecnie w naszym portfolio stałych Klientów mamy kilkadziesiąt podmiotów gospodarczych. 

Obsługujemy klientów z różnych branż, w tym: administracja publiczna, transport, budownictwo, handel, ochrona zdrowia, FMCG oraz turystyka.

 

Jesteśmy autoryzowanym business partnerem HPE i Lenovo.

Działamy fachowo i sprawnie, realizujemy  zamówienia w możliwie najkrótszym czasie.

Oferujemy pełny i selektywny outsourcing IT dla przedsiębiorstw, które nie mają potrzeby lub nie chcą zatrudniać personelu IT.  

W ramach współpracy dla działu informatycznego Klienta prowadzimy specjalistyczne doradztwo IT.

Przeprowadzamy audyty informatyczne. Badamy i analizujemy istniejące systemy pod kątem bezpieczeństwa, poprawności konfiguracji oraz zarządzania.


Projektujemy i wspieramy wdrożenia sieci bezprzewodowych WIFI. Posiadamy narzędzia i urządzenia do diagnostyki i pomiarów sieci bezprzewodowych oparte na rozwiązaniachrowiązaniach firmy Ekahau. Sprawdzamy pokrycie WIFI dla różnego rodzaju powierzchni, wielkości czy złożoności.

Jesteśmy specjalistami w rozwiązaniach bazujących na oprogramowaniu Microsoft Hyper-V i VMWare. Posiadamy certyfikowanych ekspertów. 

Realizujemy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne serwerów Dell/Lenovo/HPE oraz stacji roboczych Lenovo/HPE.

Przeprowadzamy wdrożenia i uruchomienia dedykowanych systemów teleinformatycznych, w tym EZD (Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją) oraz organizujemy szkolenia i warsztaty z funkcjonowania i obsługi systemów i portali informatycznych.

Naszą misją jest dostarczanie Klientom rzeczowego wsparcia, transparentnych i elastycznych rozwiązań, najwyższej jakości usług popartych doświadczeniem i konkurencyjną ceną.

CO NAS WYRÓŻNIA

1.  Podejmiemy każde wyzwanie

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Ponad 20 lat doświadczenia w branży IT pomaga nam realizować bardzo szeroko rozumiane projekty informatyczne powiązane ze sobą takimi elementami jak: oprogramowanie, sprzęt, zasoby ludzkie czy przetwarzanie danych.

2.  Mamy doskonałych specjalistów

Nasz zespół tworzy grono doświadczonych specjalistów mających za sobą wiele udanych projektów z zakresu informatyki i automatyki.

3.  Świadczymy fachową obsługę każdego zgłoszenia

Korzystamy z nowoczesnych narzędzi IT,  działamy  elastycznie i kompleksowo, każde zgłoszenie od Klienta traktujemy priorytetowo

4.  Zapewniamy pełną poufność firmowych danych

Nasz zespół wdraża, rozwija i obsługuje wiele systemów IT, a bezpieczeństwo danych zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Dla nas twój biznes powinien się rozwijać w pełni bezpiecznie i bezproblemowo dzięki naszym kompetencjom i doświadczeniu.

cisco
citrix
ekahau
ibm
intel
lenovo
hp